Najbliższe imprezy

Powiedzieli o nas
Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania sie z naszym folderem, z którego dowiecie sie Panstwo wszystkiego co najwazniejsze o Expo Silesia – nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Powiedzieli o nas
Puls Biznesu
Steelmet startuje w Sosnowcu 
Puls Biznesu (2009-10-20) wróć do strony głównej


Przedstawiciele branży stalowej rozpoczynają jedno z najważniejszych branżowych spotkań.


Od dziś do 22 października w sosnowieckim centrum wystawienniczym Expo Silesia odbywają się Międzynarodowe Targi Metali i Stali Steelmet. Partnerem medialnym imprezy jest „Puls Biznesu”.

Tematyka targów Steelmet to przede wszystkim metalurgia i przetwórstwo metali nieżelaznych oraz hutnictwo stali. Oprócz maszyn i urządzeń dla branży na imprezie prezentowane są również produkty i wyroby końcowe oraz najnowsze rozwiązania technologiczne dla przemysłu metalurgicznego.

Integralnym elementem wystawy Steelmet jest Salon Dystrybutorów Stali, na którym prezentują się firmy wyspecjalizowane w handlu wyrobami hutnictwa stali i metali. Na stoiskach można zapoznać się z ofertami handlowymi dotyczącymi stali, metali kolorowych i nieżelaznych, wyrobów hutniczych, blach, prętów i profili stalowych.

Łącznie z targami odbędzie się konferencja „Rynek stali w Europie Środkowo-Wschodniej”, 20 października podpisane zostanie porozumienie o współpracy strategicznej między Polską Unią Dystrybutorów Stali, a spółką Kolporter Expo, organizatorem targów Steelmet.

W drugim dniu wystawy, 21 października, odbędzie się konferencja „Stal i cement w infrastrukturze”, której organizatorem jest Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa. Instytut Metali Nieżelaznych zorganizuje natomiast seminarium „Nowoczesne technologie w przeróbce rud i metalurgu metali nieżelaznych”.

[MW]