Najbliższe imprezy

Powiedzieli o nas
Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania sie z naszym folderem, z którego dowiecie sie Panstwo wszystkiego co najwazniejsze o Expo Silesia – nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Powiedzieli o nas
Dziennik Zachodni
Farby, maszyny i stal w Expo Silesia 
Dziennik Zachodni (2009-10-20) wróć do strony głównej


Międzynarodowe targi z trzech branż rozpoczynają się dziś równocześnie w Expo Silesia.


W tym roku Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Powierzchni SURFPROTECT będą uzupełnione o Salon Farb i Lakierów, Podczas wystawy będzie można zapoznać się ze sposobami nanoszenia powłok galwanicznych, polimerowych czy odpornych na scieranie.

Podczas Targów Eksploatacji Maszyn i Urządzeń Spawalniczych SilesiaWELDING, zaprezentowane zostaną m.in. urządzenia i osprzęt do spawania, urządzenia do cięcia laserowego, maszyny do cięcia, plazmowego i gazowego.

Targi STEELMET dotyczą metalurgii i przetwórstwa metali nieżelaznych oraz hutnictwa stali. Towarzyszyć im będzie Salon Dystrybutorów Stali. Dziś o godz. 11 dodatkowo nastąpi uroczyste podpisanie umowy o współpracy strategicznej pomiędzy Polską Unią Dystrybutorów Stali a spółką Kolporter Expo. Porozumienie podpiszą Andrzej Ciepiela, dyrektor PUDS oraz Tomasz Raczyński, prezes zarządu Kolporter Expo.

Sławomir Cichy