Przemysł w Ruchu

Salon Łożysk i Elementów Napędowych

1 - 3 października 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówSalon Łożysk i Elementów Napędowych to jedyne wydarzenie w Polsce dedykowane producentom i dystrybutorom najwyżej jakości elementów do maszyn i urządzeń. Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w naszym kraju. Zlokalizowanie Przemysłu w Ruchu w jego centrum to nasz niepodważalny atut. To właśnie tu, na południu, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne: maszynowe, motoryzacyjne, górnicze, metalurgiczne i energetyczne. Każda z tych branż dąży do zmniejszenia kosztów  konserwacji maszyn, poprawy ich bezpieczeństwa, oszczędności energii i obniżenia łącznych kosztów posiadania. Salon Przemysł w Ruchu jest odpowiedzią dla Państwa klientów, którzy dążą do realizacji tych celów poprzez optymalizację cyklu eksploatacji zasobów.
 
 

 


Przemysł w Ruchu dedykujemy nie tylko producentom i dystrybutorom komponentów czy dostawcom zintegrowanych rozwiązań, ale także firmom, oferującym usługi wspierające procesy związane z techniką łożyskową. Do rozmów zapraszamy przedstawicieli zakładów przemysłowych, warsztatów, sklepów i klientów indywidualnych.
 

Przemysł w Ruchu jest integralną częścią najważniejszego eventu dla obróbki metalu - 12. Międzynarodowych Targów  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.  Tegoroczna edycja TOOLEX to blisko 500 Wystawców z 13 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży na 15 tys. m kw. Targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji. Doceniane przez specjalistów pod względem efektywności targi były naprawdę imponujące! Wydarzenie odwiedziło ponad 10 tysięcy zwiedzających. Wśród nich blisko 50% to kadra zarządzająca: prezesi i kierownicy firm. Targi licznie odwiedzają również technologowie, operatorzy CNC, programiści, kontrolerzy jakości i technicy utrzymania ruchu. [podsumowanie TOOLEX2019].
 
 
Salon Przemysł w Ruchu to doskonała platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która zapewni naszym Wystawcom nie tylko możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, ale również sprzyjać będzie pozyskaniu nowych  zamówień. Konkurencyjne warunki udziału w wydarzeniu, zlokalizowanym w sercu polskiego przemysłu sprawiają, że już dziś warto dołączyć do prestiżowego grona naszych kontrahentów.