RODZICE I DZIECIAKI

Targi Artykułów Dziecięcych i Zabawek

11 - 12 czerwca 2016


Zapraszamy do odwiedzenia na Facebooku profilu Targów Rodzice i Dzieciaki. Tam zawsze znajdziecie najświeższe informacje o targach.

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówAtrakcyjna oferta artykułów dziecięcych i zabawek

Fachowa wiedza i  porady specjalistów

Niezapomniana zabawa i moc atrakcji dla Dzieci
 
W Sosnowcu zakończyła się premierowa edycja Targów Artykułów Dziecięcych i Zabawek RODZICE I DZIECIAKI, która zajęła przestrzeń prawie 1000 metrów kwadratowych. Na targowy sukces złożyła się nie tylko atrakcyjna oferta blisko 70 Wystawców, ale także program ponad 80 wydarzeń towarzyszących. Nasze pierwsze targi, ku satysfakcji firm i partnerów, odwiedziło blisko 2 tysiące zwiedzających! To najkrótsze podsumowanie wydarzenia, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez realizowanych z powodzeniem w naszym Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia.
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z materiałami z poprzedniej edycji:
 
 podsumowanie fotogaleria media o nas

 


 

 

Do udziału w Targach zaprosiliśmy producentów i dystrybutorów m.in.: odzieży i obuwia, tekstyliów i akcesoriów, wózków, fotelików i urządzeń elektronicznych, artykułów kosmetycznych, pielęgnacyjnych i farmaceutycznych, mebli, zabawek, gier planszowych, puzzli, klocków i lalek.

 

W STREFIE RODZICA na naszych gości czekały bezpłatne warsztaty ze specjalistami, prowadzone przez Tatę i aktora - Piotra Ligienzę. Opiekunowie wzięli też udział w Akademii Bezpiecznego Dziecka, czyli przedwakacyjnym cyklu ciekawych prelekcji, mogli też potańczyć przy kubańskim rytmach zajęć dla mam i maluszków.

 

W STREFIE DZIECKA na najmłodszych czekało również mnóstwo atrakcji! Muzyczne spotkanie z Ambasadorkami Targów - Siostrami Wajs & Stonogą, wspaniały pokaz mody dla małych topmodelek, warsztaty kulinarne dla juniorszefów czy metamorfozy rodzinne i sesje fotograficzne - to tylko niektóre z nich! Nie zabrakło malowania buziek, selfie z superbohaterami, czekoladowej fontanny, szaleństwa w targowym przedszkolu czy treningu do wielkiego-małego mundialu! Pokazy baletu oraz eksperymenty chemiczne w szalonym laboratorium cieszyły się również ogromnym zainteresowaniem - nie tylko dzieci, ale i rodziców!


Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów!