RODZICE I DZIECIAKI

Targi Artykułów Dziecięcych i Zabawek

27 - 28 maja 2017

Wygraj bilety do kina, gry i sesje fotograficzne!         Bilety rodzinne! Bezpłatny parking!

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówAtrakcyjna oferta artykułów dziecięcych i zabawek

 

Fachowa wiedza i  porady specjalistów

 

Niezapomniana zabawa i moc atrakcji dla Dzieci

 

 

W Sosnowcu zakończyła się II edycja Targów Artykułów Dziecięcych i Zabawek RODZICE i DZIECIAKI, która zajęła przestrzeń ponad 1000 metrów kwadratowych. Na targowy sukces złożyła się nie tylko atrakcyjna oferta blisko 90 Wystawców, ale także program ponad 80 wydarzeń towarzyszących. Nasze targi, ku satysfakcji firm i partnerów, odwiedziło ponad 2 tysiące zwiedzających! To najkrótsze podsumowanie wydarzenia, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez realizowanych z powodzeniem w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia.

 

Tegoroczną edycję uzupełniła premierowa edycja Salonu Zdrowej Żywności, Ekoproduktów i Aktywności Sportowej RODZINA BIO-EKO-FIT, podczas którego zaprezentowane zostały kosmetyki naturalne, żywność oraz produkty ekologiczne, a także sposoby na to, jak być fit.
 

 


 

Zapraszamy do zapoznania się z:

 

 listą wystawców i planem ekspozycji

 programem targów

 listą wydarzeń towarzyszących

 informacjami dla zwiedzających

 

W gronie Wystawców znalazły się firmy i instytucje prezentujące m.in. zabawki i gry edukacyjne, akcesoria dla maluszków, odzież i obuwie, wózki, akcesoria dla przyszłych i obecnych mam, a także specjaliści prezentujący masaż dziecięcy, fotografowie oraz organizatorzy bajkowych urodzin. W strefie hand-made zaprezentowana została oryginalna odzież dziecięca, zabawki, akcesoria, drobiazgi oraz grafiki do dziecięcego pokoju. Po raz kolejny w Expo Silesia gościliśmy MAMblog – spotkanie blogujących rodziców. 

 

Przyszli i świeżo upieczeni rodzice mogli wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanych prelekcjach, a w strefie konsultacyjnej skorzystać z porad specjalistów – m.in. położnej, dietetyka, fizjoterapeuty, psychologa, logopedy – i porozmawiać o nurtujących ich problemach i wątpliwościach. Joga dla kobiet w ciąży i mam z dziećmi, wsparcie douli w porodzie, czy twórczy rozwój dziecka to tylko kilka z tematów, o których mówili fachowcy w Expo Silesia. Najmłodszych uczestników targów zaprosiliśmy do targowego przedszkola oraz strefy kreatywności.


 

  

 

 

Dla starszych dzieci i ich opiekunów przygotowano dużo ciekawych zajęć – od warsztatów LEGO® i LEGO DUPLO®, przez plastyczne i dźwiękowe po warsztaty szycia ręcznego! Dla tych, dla których ważne jest bycie FIT, partnerzy targów przygotowali pokazy tańca [zumba, jazz, hip-hop, balet, bachata] i pokazy aikido. Dzieci mogły także wziąć udział w spotkaniach z superbohaterami oraz postaciami z bajek i filmów.

 

Szukających nowych i mocniejszych wrażeń zaprosiliśmy na eksperymenty fizyczno-chemiczne, spotkania z iluzjonistą, prezentację wozów strażackich oraz pokaz węży i ptaków drapieżnych! Zwolennicy spotkań z kulturą mogli wziąć udział w warsztatach literackich, koncertach piosenki dziecięcej, a także warsztatach aktorskich i teatralnych. Na naszej scenie po raz kolejny odbył się pokaz mody dla najmłodszych, podczas którego małe topmodelki i topmodele prezentowali designerskie ubranka wystawców, uczestniczących w Targach. Wśród targowych atrakcji znalazła się także fotobudka i MONOPOLY Recykling w Sosnowcu – kultowa gra, której ta szczególna wersja jest poświęcona tematyce ekologii i recyklingu.

 

Doskonałe uzupełnienie Targów RODZICE i DZIECIAKI stanowił Salon Zdrowej Żywności, Ekoproduktów i Aktywności Sportowej RODZINA BIO-EKO-FIT, organizowany po raz pierwszy w Expo Silesia. W tej strefie zwiedzający znaleźli żywność naturalną i ekologiczną, a także zdrowe soki i napoje. Ofertę uzupełniły suplementy diety, kosmetyki naturalne, ubranka i zabawki ekologiczne. Można było wypróbować najnowszej generacji urządzenie oparte na wykorzystaniu fal elektromagnetycznych, pozwalające w krótkim czasie uzyskać stosunkowo kompleksową wiedzę o kondycji organizmu. Nie zabrakło także propozycji klubów fitness i pokazów tańca, a na specjalny trening i konsultacje zaprosiła Klaudia Szczęsna!