SIBEX

Nowoczesny Dom i Ogród

12 - 14 września 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówJest nam niezmiernie miło, iż poniższe firmy przyjęły tytuł Patrona Medialnego nasze wydarzenie:

 

Chlodnictwo.biz to miejsce na skuteczną promocję Twojej firmy!
Nie zwlekaj! Jesteśmy po to, aby pomóc w rozwoju Twojej firmy!
Wejdź na www.chlodnictwo.biz i zarejestruj się ZA DARMO!

 

 

Zapraszamy Cię do odwiedzenia portalu internetowego Elektryka.org.
Elektryka.org to miejsce stworzone dla wszystkich osób interesujących się i działających w branży elektrycznej – producentów, dystrybutorów, instalatorów, klientów i pasjonatów. Jednym słowem dla każdego!
Jeśli prowadzisz branżową firmę to odwiedź portal Elektryka.org i bezpłatnie dodaj swoją firmę do naszego katalogu.

 

 

Poszukujesz informacji z branży klimatyzacyjnej?
Znajdziesz je na portalu internetowym www.klimatyzacja.biz! Odwiedź nas jeśli poszukujesz rzetelnych firm z branży klimatyzacyjnej, informacji o produktach, usługach, zbliżających się tragach, sympozjach, konferencjach czy nowościach z branżowej literatury.

 

 

Zapraszamy Cię do odwiedzenia portalu internetowego Kominy.biz.
W naszym serwisie internetowym znajdziesz szeroki Katalog Firm prezentujący setki sprawdzonych, rzetelnych firm z branży oraz Katalog Produktów, w którym odnajdziesz szeroko opisane produkty i usługi firm z branży kominiarskiej.
Jeśli prowadzisz branżową firmę to odwiedź portal Kominy.biz i bezpłatnie dodaj swoją firmę do naszego katalogu.

 

 

Ogrzewanie.info.pl to portal, w którym odnajdziesz interesujące artykuły, prezentacje rynkowych nowości, porady, opisy technologii i wiele innych ciekawych treści.
Wejdź na www.ogrzewanie.info.pl jeśli poszukujesz informacji, firm lub produktów.
Nie zwlekaj!

 

 

Zapraszamy Cię do odwiedzenia portalu internetowego Wentylacja.biz.
Wentylacja.biz to miejsce stworzone dla wszystkich osób interesujących się i działających w branży wentylacyjnej – producentów, dystrybutorów, instalatorów, klientów i pasjonatów. To portal, w którym odnajdziesz również interesujące artykuły, prezentacje rynkowych nowości, porady, opisy technologii i wiele innych ciekawych treści.

 

 

Katalog MOJE WNĘTRZA dedykowany jest osobom remontującym i aranżującym domy lub mieszkania, a także osobom działającym w branży wnętrzarskiej. Prezentujemy w nim zarówno ofertę największych, specjalistycznych sklepów internetowych i producentów, jak i projekty tworzone w rodzinnych pracowniach autorskich.

Nasz magazyn zawiera produkty, kody rabatowe i artykuły z branży wnętrzarskiej. Drukowany katalog jest wydawany w nakładzie 4000 egzemplarzy i dystrybuowany na branżowych imprezach targowych. Nasze przedstawicielki rozdają go odwiedzającym oraz wystawcom zainteresowanym ofertami.