SIBEX

Nowoczesny Dom i Ogród

12 - 14 września 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów 

Wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i nowymi wyzwaniami. Branża targowa ma przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług. Pamiętajmy, że spotkania biznesowe podczas targów branżowych będą krokiem milowym w odbudowie i ożywieniu gospodarki i my – Zespół Expo Silesia – zrobimy wszystko, żeby być gotowi na nadchodzący sezon targowy.

Czekamy na Was!

 

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz obecnymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi organizowania imprez uprzejmie informujemy, iż targi SIBEX Nowoczesny Dom i Ogród, Targi Grzewcze i Instalacyjne EKO-INSTALexpo, Targi Produktów Ekologicznych, Zdrowej Żywności i Turystyki EKO-TOUR zaplanowane na 13-15 marca 2020 r. zostają przeniesione na 12 - 14 września 2020 r. 

Trudna decyzja o przeniesieniu terminu imprezy targowej została podjęta w trosce o zdrowie gości targów. Dołożymy wszelkich starań aby targi zaplanowane w nowym terminie były udane dla wszystkich uczestników imprezy.

Liczymy, że decyzja o zmianie terminu targów spotka się z Państwa zrozumieniem.

 

Targi SIBEX to prawdziwe święto budownictwa i wyposażenia wnętrz odbywające się corocznie wiosną w sosnowieckim Expo Silesia. W ramach ostatniej edycji ponad 8 000 zwiedzających zapoznało się z ofertą blisko 150 Wystawców.
 

Podczas Targów SIBEX odbędzie się XV Konferencja Naukowo-Techniczna "Kotły Małej Mocy Zasilane Paliwem Stałym" organizowana przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla

 https://exposilesia.pl/images/logo/logo_ichpw_n.gif

 

RELACJA z poprzedniej edycji TARGÓW SIBEX 2019

 


 

 

XV Konferencja Naukowo-Techniczna
"Kotły Małej Mocy Zasilane Paliwem Stałym.
Schyłek branży czy wielka transformacja?"
 
  
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XV konferencji naukowo-technicznej pt. „Kotły małej mocy zasilane paliwem stałym. Schyłek branży czy wielka transformacja?”
          

W trakcie konferencji poruszone zostaną następujące tematy:
  • Zmiany w sektorze ogrzewnictwa indywidualnego 2019/2020, Gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy
  • Ogrzewnictwo indywidualne w Polsce (przegląd stanu realizacji programu „Czyste powietrze”, alternatywa dla kotłów c.o. na paliwa stałe, regulacje prawne, uchwały antysmogowe)
  • I co dalej….(kontrole produktu – kotły c.o., elementy ceramiczne w kotłach c.o. – nowości w branży, kotły c.o. zasilane peletami drzewnymi).

PROGRAM KONFERENCJI   

 

W tym samym czasie odbędą się:

Targi Produktów Ekologicznych, Zdrowej Żywności i Turystyki "EKO-TOUR"

Targi Grzewcze i Instalacyjne EKO-INSTALexpo