SilesiaINTERIOR

Targi Wyposażenia Wnętrz

20 - 22 lutego 2015

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów 

 Zapraszamy do udziału w Targach Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR 2015

 

Tegoroczna edycja  Targów Wyposażenia Wnętrz, SilesiaINTERIOR odbędzie się w dniach 20–22 lutego 2015r. W tym samym czasie zaplanowane zostały 8. Targi Budowlane SIBEX 2015.
 
 

 Kompleksowo o wyposażeniu wnętrz!

 

W ramach Targów SilesiaInterior pragniemy zaprezentować Państwu najnowsze trendy dotyczące urządzenia i wyposażenia wnętrz. Nie zabraknie u nas wszelkiego rodzaju mebli, artykułów dekoracyjnych, oświetlenia, tekstyliów, ceramiki. W ramach wydarzenia będziecie Państwo mieli możliwość spotkania z projektantami i dekoratorami, skonsultowania własnych pomysłów oraz znalezienia inspiracji.

 

        
        

 

Dlaczego warto wziąć udział w Targach Silesia Interior

 

Targi Silesia Interior oraz organizowane równolegle Targi Budowlane Sibex przez wiele lat ugruntowały pozycję jednych z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. Podczas ostatniej edycji w przeciągu 3 dni wystawę odwiedziło blisko 7000  zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertą 195 firm i instytucji. Targi Silesia Interior oprócz prezentacji trendów i nowości to także miejsce spotkań, możliwość zaczerpnięcia wiedzy i otrzymania porad w zakresie projektu, wystroju i wyposażenia każdego rodzaju wnętrz. 

 

 

Specjalne warunki udziału dla producentów i dystrybutorów mebli
oraz artykułów dekoracyjnych

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy dla  specjalną ofertę zakupu stoisk wyspowych o dużych powierzchniach w korzystnych cenach. Firmy zainteresowane naszą propozycją prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

 

 

Naszymi Wystawcami będą:

 

producenci i dystrybutorzy produktów związanych z kompleksowym wyposażeniem wnętrz, salony i hurtownie, doradcy i projektanci wnętrz, młodzi designerzy, producenci profesjonalnych programów wspierających architektów w procesie projektowania i wiele innych.
 
  

 
Na Targi zapraszamy:

pasjonatów aranżacji wnętrz, architektów, projektantów, dekoratorów wnętrz, przedstawicieli mediów, sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz, właścicieli hoteli, lokali gastronomicznych, restauracji i pubów oraz  odbiorców indywidualnych poszukujących inspiracji.


Zmieniamy Twoje Wnętrze!