SILTERM - INSTAL

Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej

24 - 26 lutego 2012

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówZakończyły się 5. Targi Budowlane SIBEX 2012 oraz 2. Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR 2012. Wzięło w nich udział 290 Wystawców wypełniając całą Halę Wystawową „Expo Silesia” w Sosnowcu.

Targi odwiedziło 8.000 osób a strony internetowe zanotowały 15.900 wejść z 245 miejscowości na terenie całego kraju. Ponad 2.000 osób oglądało transmisję „live” z targów.

  

Na targach akredytowało się kilkudziesięciu dziennikarzy z 26 redakcji (prasa, TV, Internet). W Centrum Konferencyjnym odbyło się 10 konferencji (spotkań, szkoleń, seminariów i warsztatów). Wystawcy zorganizowali też wiele pokazów i i warsztatów na swoich stoiskach (w tym: 3 Śląskie Mistrzostwa Dekarzy i Konkurs Mistrzów Montażu stolarki okiennej)
Zbudowany na terenie wystawy dom zlicytowany został za kwotę 38.000 zł

Szczegółowe podsumowanie poszczególnych wydarzeń Targów znajdą Państwo na podstronach „Wydarzenia”.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestniczącym w Targach Wystawcom oraz odwiedzającym targi mieszkańcom regionu i zapraszają na następne Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień, które odbędą się w dniach 15-16 września 2012 r.