SURF-TECH Expo

Salon Przygotowania Powierzchni i Chemii Technicznej

20 - 21 listopada 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targóww 2019 zaufali Nam:

 

 

Dziękujemy za udział w premierowej edycji Salonu Przygotowania Powierzchni i Chemii Technicznej SURF-TECH Expo, który odbył się w dniach 20 - 21 listopada 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu

Celem Salonu SURF-TECH Expo było stworzenie miejsca spotkań producentów i dystrybutorów środków chemicznych oraz narzędzi służących do przygotowania różnorodnych powierzchni w procesach technologicznych.

                    
ExpoBONDING 2019

Salon SURF-TECH Expo odbył się równolegle z Targami Technologii Klejenia ExpoBONDING wraz z 3. Międzynarodowym Seminarium Klejenia organizowanym przez Instytut Spawalnictwa, oraz Salonem Taśm i Urządzeń do Taśmowania ExpoTAPE

 
 

Do prezentacji podczas Salonu SURF-TECH Expo zapraszamy m.in. producentów i dystrybutorów chemii technicznej, narzędzi ręcznych oraz mechanicznych i urządzeń do oczyszczania powierzchni jak i narzędzi plazmowych do obróbki powierzchni i krawędzi.

 
 

Do odwiedzenia Salonu SURF-TECH Expo zapraszamy przedstawicieli większości branż przemysłowych w Polsce: automotive, elektrycznej, tworzyw sztucznych, opakowaniowej, przemysłu skórzanego, kolejowej, stolarki okiennej, oświetleniowej, producentów łódek i jachtów, maszyn dla przemysłu, AGD, elektrotechnicznej, meblarskiej, opakowaniowej, budowlanej.

 

W tym samym czasie odbył się:

 Salon Taśm i Urządzeń do Taśmowania ExpoTAPE
 
Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA