RehMedika

Targi Rehabilitacji

26 - 28 marca 2009

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówW Expo Silesia zakończyły się Targi Rehabilitacji RehMedika. Przez trzy dni Centrum Targowo-Wystawiennicze w Sosnowcu odwiedziło blisko 2 400 zwiedzających. Goście mogli zapoznać się z ofertą zaprezentowaną przez 85 wystawców, którzy reprezentowali różne branże związane z szeroko pojętą rehabilitacją. Była to pierwsza tego typu wystawa nie tylko w województwie śląskim, ale również w Polsce południowej.

Wśród stoisk można było znaleźć na przykład: przedstawicieli szpitali, uzdrowisk, producentów i dystrybutorów zaopatrzenia ortopedycznego i sprzętu rehabilitacyjnego.
- Jestem naprawdę mile zaskoczony, zarówno liczbą wystawców, jak i zwiedzających, to przecież pierwsza edycja targów RehMedika w Sosnowcu - mówił Peter Karlsten, Wystawca ze Szwecji.

Targom towarzyszyły liczne konferencje i warsztaty, a wśród nich:

  • Konferencja pt. „Programy pomocowe dla osób niepełnosprawnych w roku 2009" z udziałem Wojciecha Skiby, Prezesa PFRON oraz Marka Plury, Przewodniczącego Parlamentarnego Zespołu ds. Osób Niepełnosprawnych,
  • Konferencja Fundacji Aktywnej Rehabilitacji pt. „Psychoseksualne problemy funkcjonowania osób niepełnosprawnych" z udziałem prof. Zbigniewa Izdebskiego,
  • Konferencja Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem pt. „Uwarunkowania zatrudniania osób niepełnosprawnych",
  • Sesja naukowa pod patronatem merytorycznym prof. Aleksandra Sieronia,
  • Szkolenie zorganizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji dla kierowców autobusów KZK GOP.

Niepełnosprawni sportowcy współpracujący z Fundacją Aktywnej Rehabilitacji zaprezentowali swoje umiejętności w różnych dyscyplinach, takich jak np.: szermierka, rugby, unihokej czy streetball.

OBEJRZYJ FILM Z TARGÓW

Zobacz relację TVS - Telewizja Silesia

TV Rehabilitacja cz.1

TV Rehabilitacja cz.2


Kolejna edycja Targów RehMedika w Expo Silesia odbędzie się w dniach 25-27 marca 2010 roku.