TOOLEX dla Automotive

Salon Automatyzacji dla Automotive

1 - 3 października 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówTOOLEX dla Automotive - Salon Automatyzacji dla Automotive.

To platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii dla sektora automotive w odniesieniu do automatyzacji produkcji i branży obróbki metalu. Dedykowana producentom i dystrybutorom zintegrowanych rozwiązań ale także firmom, oferującym usługi wspierające obydwie gałęzie przemysłu.
 

 

 


Równocześnie odbyły się:

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki - TOOLEX

Salon Łożysk i Elementów Napędowych - Przemysł w Ruchu

Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu - OILexpo

 

TOOLEX dla Automotive jest integralną częścią najważniejszego eventu dla obróbki metalu - 12. Międzynarodowych Targów  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.  Tegoroczna edycja TOOLEX to blisko 500 Wystawców z 13 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży na 15 tys. m kw. Targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji. Doceniane przez specjalistów pod względem efektywności targi były naprawdę imponujące! Wydarzenie odwiedziło ponad 10 tysięcy zwiedzających. Wśród nich blisko 50% to kadra zarządzająca: prezesi i kierownicy firm. Targi licznie odwiedzają również technologowie, operatorzy CNC, programiści, kontrolerzy jakości i technicy utrzymania ruchu. [podsumowanie TOOLEX2019].
 
 
Salon to doskonała platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która zapewni naszym Wystawcom nie tylko możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, ale również sprzyjać będzie pozyskaniu nowych  zamówień. Konkurencyjne warunki udziału w wydarzeniu, zlokalizowanym w sercu polskiego przemysłu sprawiają, że już dziś warto dołączyć do prestiżowego grona naszych kontrahentów.