TRANSPORTEX

Targi Transportu i Spedycji

9 września 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów Do odwiedzenia swojego stoiska
podczas Targów zaprasza:
 
 

 
 
Aspekt 
 
Doświadczenie, ekspercka wiedza, profesjonalizm.
Aspekt liderem w branży automatycznej identyfikacji   
 
 
 Aspekt sp. z o.o. od 20 lat dostarcza firmom technologicznego wsparcia i wyposaża w narzędzia zwiększające ich efektywność.  Jako lider w dziedzinie automatycznej identyfikacji oferuje kompleksowe usługi, ekspercką wiedzę i dostęp do najlepszych światowych rozwiązań. Aspekt sp. z o.o. to polska firma technologiczna z 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie automatycznej identyfikacji produktów i procesów w przedsiębiorstwach handlowych, logistycznych i produkcyjnych. Dostarcza kompleksowych i zoptymalizowanych rozwiązań z zakresu oprogramowania i automatyki przemysłowej. Wśród jej partnerów znajdują się wiodący na świecie producenci i dystrybutorzy urządzeń i oprogramowania, firmy takie jak Zebra, Honewell, Inexto, Advantech, Datalogic czy Extreme Networks. Dzięki budowanym od lat relacjom Aspekt może zaoferować swoim klientom nie tylko szeroki dostęp do ich oferty, ale też do najnowszych aktualizacji, firmware`u i dodatkowych usług. Znakomitą renomę Aspektu potwierdza również lista jej klientów. Spółka ma w dorobku współpracę z takimi tuzami jak LPP, CCC, IKEA, Whirlpool, Forte, Nowy Styl Group czy DHL.
Z powodzeniem funkcjonuje nie tylko na polskim, ale również na zagranicznych rynkach. Rozwiązania dostarczane przez firmę Aspekt – zarówno jej autorskie produkty, jak i te pochodzące od innych producentów – działają w wielu krajach, m.in. w Szwecji, Wielkiej Brytanii, Holandii,Danii, Niemczech,Szwajcarii, Czechach, Słowacji, Chorwacji czy nawet w Katarze. Aspekt z sukcesami rozwija też swoje autorskie projekty z systemem Rewista WMS na czele i stale rozszerza ofertę o kolejne usługi. Dziś prócz dostarczania rozwiązań auto ID zajmuje się również znakowaniem magazynów i projektowaniem sieci magazynowych, prowadzeniem audytów logistycznych, dostarczaniem materiałów eksploatacyjnych i kompleksowych usług serwisowych.
Aspekt jest inicjatorem adresowanej do specjalistów z branży dorocznej  konferencji Data Solutions i innych wydarzeń, takich jak zorganizowana w kwietniu tego roku konferencja
„Track & Trace – nowe wyzwania, skuteczne narzędzia” poświęcona
nowo wprowadzonej dyrektywie tytoniowej UE.

 
.......................................................................................................................................
 
 
 
 
  BBA Transport System
 
 BBA Transport System to polska firma spedycyjna oferująca organizację usług transportowych w skali światowej. W ciągu 20 lat działalności firma rozwinęła swoją ofertę usług od spedycji drogowej, przez inne gałęzi transportu aż po transporty specjalistyczne, w temperaturze kontrolowanej i Project Cargo. Poza biznesową, firma aktywnie zajmuje się również działalnością edukacyjną. Obecnie sztandarowymi projektami BBA Transport System są cykle szkoleń akademickich „Akademia Spedytora” realizowanych we współpracy z Politechniką Warszawską, Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego oraz Politechniką Wrocławską i „4 Filary Transportu Międzynarodowego” – kompleksowe szkolenia logistyczne skierowane do pracowników działów handlowych i logistycznych. Działania edukacyjne i biznesowe przekładają się na gwałtowny rozwój firmy, która w latach 2018-2019 podwoiła swój stan pracowniczy.
 
 
.......................................................................................................................................
 
 
AS 24
 
 AS 24 - lider dystrybucji paliw dla firm transportowych
 
AS 24 to specjalista w zakresie dystrybucji paliw dla firm transportowych, który wspiera Twoja flotę pojazdów na wszystkich europejskich drogach, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
AS 24, lider dystrybucji paliwa dla pojazdów ciężarowych, oferuje wyjątkowo bezpieczną sieć.
Transakcje realizowane na stacjach paliw w całej Europie są w pełni bezpieczne. AS 24 od lat wykorzystuje bowiem najbardziej innowacyjne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo zarządców flot pojazdów oraz kierowców. W zależności od Twoich potrzeb AS 24 oferuje najodpowiedniejszy sposób sprawowania kontroli nad flotą pojazdów.
Dzięki rozbudowanej sieci stacji przeznaczonych dla ciężarówek i chęci wsparcia działalności przewoźników na co dzień, AS 24 szybko stała się głównym dystrybutorem paliwa do ciężarówek na europejskich drogach. AS 24 zapewnia tankowanie paliwa w Europie w:
-    ponad 900 stacjach paliw AS 24
-    ponad 15 000 stacji partnerskich
Nasza oferta to szereg usług dodatkowych, od pobierania danych z tachografu do mycia pojazdów. AS 24 to nie tylko dostawca, to prawdziwy partner firm transportowych skoncentrowanym na innowacyjności!
AS 24 to spółka obecna w 28 europejskich krajach, która jest doceniana przez firmy transportowe za jakość oferty, zakres sieci stacji, bezpieczeństwo transakcji
i konkurencyjność cen.
 
 
.......................................................................................................................................

 
 Alior Bank
 
Alior Bank 
 
Alior Bank jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się banków w Polsce. To pierwszy w Polsce startupowy bank, który od samego początku swojej działalności stawia na innowacje i wyznacza trendy w bankowości internetowej na rodzimym rynku. To lider nowoczesnej bankowości, opartej na pionierskich rozwiązaniach technologicznych. Wykorzystuje już blockchain, otwartą bankowość, sztuczną inteligencję i biometrię. Odważnie i zawsze z powodzeniem wprowadza swoje innowacyjne pomysły. To Alior Bank stworzył pierwszy w Polsce w pełni internetowy kantor walutowy. Alior Bank jest też odpowiedzialny za uruchomienie pierwszej w kraju wideo weryfikacji przy zakładaniu rachunków osobistych.
Alior Bank zapewnia obsługę ponad 4 mln klientów, w tym ponad 200 tys. firm. Od 2014 r. akcje Alior Banku wchodzą w skład indeksu WIG20 skupiającego największe i najbardziej płynne spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Strategia biznesowa banku zakłada rozwój nowoczesnej bankowości detalicznej oraz rozwój bankowości firmowej z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Bank dąży do dołączenia do grona najlepszych i najbardziej innowacyjnych banków w Europie, jednocześnie stając się najefektywniejszym bankiem na rynku krajowym.
 
.......................................................................................................................................
 
FHU Katarzyna
 
Prezentujemy przyrząd pomocniczy do bocznych rozładunków palet, DPPL oraz skrzyniopalet z sam. ciężarowych i busów MIŚ 1500. Przyrząd służy do przeciągania palet, paletopojemników „DPPL, IBC”, skrzyniopalet, palet plastikowych oraz niektórych modeli palet spoza UE po platformach pojazdów ciężarowych typu plandeka, firanka, burto-plandeka. Jest niezastąpiony w sytuacjach, gdzie w firmie jest wąski plac do rozładunku i wózek widłowy musiałby podjeżdżać z obu stron ciężarówki. Zaoszczędza czas pracy kierowcom, którzy nie muszą przemieszczać się po placu i rozpinać obu stron pojazdu i ściągać linek celnych. Bez problemu przeciąga gabaryty do 1500kg. Zaczepiany do 90% wózków widłowych obsługujących transport ciężarowy. Do wózków nietypowych produkujemy przystawki na indywidualne życzenie klienta. Nasz sprzęt eliminuje tzw. przeciąganie towaru pasami, drutami itp cięgnami, które często pękają lub wyrywają podstawy palet uszkadzając wózek lub towar, jak również zagrażają kierowcy i operatorowi wózka. Nie występuje tzw. podrywanie tyłu wózka, który ma założone elementy przedłużające na widły a jego udźwig nie pozwala na skuteczne podniesienie palety ze względu na jej wagę. Nie wymaga wchodzenia na ptalformę przez operatora lub kierowcę.