WAGexpo

Salon Ważenia i Dozowania

18 - 19 listopada 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówWspólnie odbudujmy biznesy i branżę!


 
Wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i nowymi wyzwaniami. Branża targowa ma przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług. Pamiętajmy, że spotkania biznesowe podczas targów branżowych będą krokiem milowym w odbudowie
i ożywieniu gospodarki i my – Zespół Expo Silesia – zrobimy wszystko, żeby być gotowi na nadchodzący sezon targowy.
Czekamy na Was!
 
 

Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo - tu znajdziesz
WAGI godne uWagi!
 
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Salonu Ważenia i Dozowania WAGexpo 18-19 listopada 2020r w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
 
Salon jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na urządzenia ważące i dozujące w wielu gałęziach przemysłu. Coraz częściej Klienci poszukują niestandardowych rozwiązań zaprojektowanych pod konkretne procesy wykorzystywane w przedsiębiorstwie. Jednocześnie wzrastają ich wymagania nie tylko wobec samych urządzeń, ale i usług związanych z oprogramowaniem czy ich serwisem. Chcą również na bieżąco monitorować obowiązujące przepisy regulujące legalizację wag.
 
 
WAGexpo to najlepsze miejsce nie tylko do prezentacji wiodących produktów i usług, ale także platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii. Salon ma na celu zapewnić naszym Wystawcom możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, oraz pozyskać nowe zamówienia.
  
Do grona Wystawców zapraszamy:
  • producentów i dystrybutorów urządzeń ważących i dozujących,
  • firmy zajmujące się oprogramowaniem, serwisem i legalizacją wag,
  • instytucje, stowarzyszenia, organizacje,
  • media branżowe.

Do odwiedzenia Salonu WAGexpo zapraszamy m.in. przedstawicieli przemysłu: motoryzacyjnego, paliwowo-energetycznego, wydobywczego, metalurgicznego, elektromaszynowego, chemicznego, spożywczego oraz branży opakowaniowej i laboratoryjnej.
 
 
 
Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo odbędzie się przy Targach Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA.