WAGexpo

Salon Ważenia i Dozowania

20 - 21 listopada 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów 

Wśród Wystawców Salonu Ważenia i Dozowania WAGexpo byli:

 

    Fabryka Wag Kalisto jest producentem wag samochodowych z pomostem betonowym lub stalowym oraz wag osiowych przeznaczonych do pomiarów statycznych lub dynamicznych. Własny program komputerowy Waga Pro służy do  obsługi wagi i jej urządzeń peryferyjnych (kamery, szlabany, światła, czytniki kart RFID, tablet). W Pakości posiadamy swoją wypożyczalnię wzorców dużej masy do 30 ton. Serwis krajowy - 48 h.

 

 

UTILCELL, s.r.o. hiszpański producent tensometrycznych przetworników istnieje na światowym rynku już od roku 1980. Prawie 40 lat doświadczeń w produkcji przemysłowej dało w efekcie przetworniki o wysokiej jakości, dokładności i niezawodności potwierdzone uzyskanymi międzynarodowymi certyfikatami i zatwierdzeniami typu.

Podczas Salonu WAGexpo zaprezentujemy bestseller wśród mierników wagowych:

 

UTILCELL jest obecnie jeden z trzech największych producentów przetworników tensometrycznych w Europie. UTILCELL, s.r.o. stanowi część grupy UTILCELL z siedzibą w Barcelonie, Hiszpania. Przedsiębiorstwo UTILCELL, s.r.o. zostało założone w 1994 roku w Czechach jest dystrybutorem przetworników siły, indykatorów, elektronicznych wyświetlaczy oraz zajmuje się dystrybucją akcesoriów służących do poprawnego użytkowania i montażu przetworników/czujników siły. UTILCELL, s.r.o. jest w stanie nie tylko dostarczyć gotowe elementy, ale często także pomaga swym klientom w opracowaniu konkretnych systemów/produktów, które później zleca do produkcji. UTILCELL, s.r.o. prócz dostaw tensometrów produkowanych w zakładach w Barcelonie, dystrybuuje także specjalistyczne wyroby znanych marek i renomowanych producentów. UTILCELL, s.r.o. jest partnerem technicznym i gospodarczym następujących producentów:
Mantracourt Electronics, Ltd.
PENKO Engineering B.V.
Pavone Sistemi, SRL
Seneca srl
 

 

 Inteligentne rozwiązania do ważenia i etykietowania
Scanvaegt Systems jest wiodącym dostawcą automatycznych systemów ważących, wag stołowych, wag paletowych i podłogowych, wag kontrolnych, wag wielogłowicowych i wag samochodowych, a także drukarek etykiet i automatycznych systemów etykietowania. Na WAGExpo Scanvaegt Systems zaprezentuje różne systemy wagowe, np. system ważenia i etykietowania opakowań z wagą stołową, drukarką etykiet, skanerem i komputerem przemysłowym z nowym systemem MES, zaprojektowanym do monitorowania wydajności, stanów magazynowych, odrzutu i uzysku w czasie rzeczywistym. Scanvaegt Systems jest również silnym partnerem serwisowym, który zapewnia naszym klientom konserwację zapobiegawczą, naprawy wraz z weryfikacją i kalibracją urządzeń ważących.

Odwiedź nas na stoisku 57 - czekamy, aby poznać państwa potrzeby produkcyjne.